Jeśli wyświetlili Państwo tę stronę, oznacza to, że znaleźli się Państwo w wąskim gronie osób zaproszonych na Multinaria przez pracowników firmy Multiprojekt.

Zapowiada się moc atrakcji! Zapraszamy do jak najszybszego zarezerwowania darmowego udziału w wydarzeniu oraz rejsie statkiem turystycznym po Wiśle.

Multinaria to seminaria techniczne, podczas których oprócz wysłuchania ciekawych prelekcji będą Państwo mieli możliwość wzięcia udziału w dyskusjach i konsultacjach z doświadczonymi specjalistami technicznymi.

  • Jak skonfigurować i zdalnie obsługiwać sieć rozproszoną?
  • Jakie są współczesne możliwości wizualizacji?
  • Jak rozwiązać problem obsługi wielu osi przez 1 kontroler ruchu?
Na te pytania odpowiedzą nasi specjaliści techniczni oraz goście specjalni.

Podczas seminariów zapraszamy na pyszną kawę oraz poczęstunek w Restauracji Hotelu**** Bulwar. Po wejściu otrzymają Państwo również pakiet materiałów naukowych.

Jak wyglądała pierwsza edycja Multinariów? O tym przeczytają Państwo tutaj: MULTINARIA 2018 - RELACJA.

Zapisz się!


NIP podają Państwo wyłącznie w celach informacyjnych, niezbędnych do zapisu na wydarzenie

Potwierdzam swój udział w prelekcjach w Hotelu Bulwar
Potwierdzam udział w rejsie statkiem
* Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem Multinariów oraz polityką ochrony danych osobowych
Jeśli nie otrzymali Państwo wysłanego pocztą drukowanego zaproszenia z kodem - prosimy o kontakt z obsługującym Państwa doradcą z firmy Multiprojekt lub panią Małgorzatą: mpyrgies@multiprojekt.pl

Dla gości Multinariów są przewidziane specjalne ceny noclegu w Hotelu Bulwar. Prosimy przy rezerwacji podać obsłudze hotelu hasło MULTIPROJEKT. Koszty noclegu: 324 zł - SGL, 356,40 zł - TWN. Rezerwacja: www.hotelbulwar.pl/contact

Parking znajduje się przy Hotelu Bulwar. Koszt korzystania z parkingu w wysokości 35zł za dobę ponosi Uczestnik Multinariów.